KONST / Litografier / Färglitografier/blandteknik 11422061
nr 1142 2061
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Färglitografier/blandteknik, 3 st, Werner Pfeiffer (f. 1937), kompositioner, signerade och daterade, 1978, bladets mått: 22x18 respektive 18x14
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 november 2017
kl 20:01:02
4/11 16:42:15
100 kr
6/11 19:56:02